Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://

Analityka

Opis usługi:

Analityka

Analityka

W przeciwieństwie do tradycyjnych mediów, efektywność marketingu internetowego można łatwo zmierzyć. Uzyskane w ten sposób dane warto wykorzystywać, przede wszystkim przy planowaniu kampanii, ale też w trakcie ich trwania. Jeżeli zależy Ci na bieżącym monitorowaniu efektów działań, mających wypromować Twoją firmę w sieci, zachęcamy Cię do kontaktu. Dzięki najlepszym narzędziom z zakresu analityki internetowej zapewnimy Ci stały dostęp do danych, które nie tylko dadzą Ci pełen obraz tego, które z elementów kampanii zapewniają Ci najwięcej klientów, ale też pozwolą na zoptymalizowanie działań dzięki uzyskanym wynikom.

Miej ciągły dostęp do danych

Dzięki naszym analizom, przeprowadzonym na podstawie różnorodnych narzędzi, będziesz miał wgląd w bogate i wyczerpujące dane. Dowiesz się, kto i jak często odwiedza Twoją stronę internetową, czego szukają na Twojej stronie internauci oraz ile czasu spędzają na poszczególnych podstronach, jaka część z nich dokonuje rzeczywistego zakupu, a ile opuszcza sklep, rezygnując z produktów, które umieścili w koszyku, a także jaką drogą dostali się na stronę? Mając dostęp do tych i innych danych, będziesz w stanie szybko dostosować swoją ofertę do najbardziej aktualnych potrzeb klientów. Wyobraź sobie, że gdy tylko zainteresowanie danym produktem rośnie, on pojawia się na stronie głównej Twojej strony www. Tak potężny zastrzyk wiedzy w krótkim czasie przyniesie Ci wyższe dochody.

Dostosuj kampanię, aby Twoja popularność stale rosła

Wyniki analiz z narzędzi internetowych pozwolą Ci nie tylko śledzić dokładny ruch na stronie, ale też dowiesz się, które kanały reklamy cieszą się największą popularnością wśród internautów. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco dostosowywać kampanię, w zależności od jej najbardziej popularnych elementów. Wgląd w zachowania użytkowników przyniesie Ci wiele korzyści, dzięki którym Twoja popularność w Internecie będzie mogła rosnąć jeszcze szybciej. Sam decydujesz, w co inwestujesz, a my dostarczamy Ci takich danych, na jakich Ci zależy.

Wielkie korzyści, niewielka inwestycja

Już dziś możesz śledzić zachowania internautów i przyglądać się skuteczności swojego marketingu internetowego, i to w niewielkiej cenie. Sam ustalasz budżet i zyskujesz dostęp do odpowiedniej ilości danych. Zbadamy Twój wskaźnik konwersji oraz szereg innych danych i zaprezentujemy Ci je w różnorodnej formie. Jako specjaliści jesteśmy w stanie wyciągnąć z analizy internetowej wiele danych, które przedstawimy Ci tylko my. Jeżeli chcesz uzyskać unikalną wiedzę na temat swojej strony www i marki w Internecie, zgłoś się do nas już dzisiaj.

Wieloaspektowy marketing internetowy z pewnością zapewni Ci sukces, jeśli jednak chcesz przyspieszyć budowanie swojego wizerunku w sieci i skutecznie wyprzedzać konkurencję, niezbędna jest Ci także odpowiednia wiedza. Zapewnimy Ci informację o wszelkich danych, jakie Ciebie interesują oraz wielu innych, dzięki czemu w krótkim czasie będziemy mogli jeszcze bardziej uatrakcyjnić Twój wizerunek w oczach klientów. Szybki rozwój wymaga nowoczesnych narzędzi, dlatego czekamy na Ciebie już dzisiaj.

Wysyłasz zapytanie
Wysyłasz zapytanie
Określamy potrzeby, znajdujemy rozwiązani, przygotowujemy ofertę
Określamy potrzeby, znajdujemy rozwiązani, przygotowujemy ofertę
Podpisujemy umowę, oskryptowujemy stronę, zaczynamy zbierać dane
Podpisujemy umowę, oskryptowujemy stronę, zaczynamy zbierać dane
Otrzymujesz audyt + sugestie poprawek i zmian w modelu marketingowym swojej strony
Otrzymujesz audyt + sugestie poprawek i zmian w modelu marketingowym swojej strony

Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://