Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://

Adwords

Opis usługi:

Adwords

Google AdWords to precyzyjna kampania, która pozwoli Ci na pozyskiwanie nowych klientów natychmiast. Jak to działa?

Twoja oferta może wyświetlać się użytkownikom Google dokładnie w tym momencie, kiedy szukają oni danego produktu. Dzięki temu na stronie generowany jest ruch, a klienci trafiają na nią akurat wtedy, gdy poszukują tego, co im oferujesz. Daje Ci to nieograniczone możliwości pozyskiwania klientów. Płacisz jedynie za realne efekty, czyli tylko wtedy, gdy potencjalny klient wchodzi na Twoją stronę.

Trafiaj idealnie w potrzeby klientów

W przypadku Google AdWords nie ma mowy o przypadkowości. Celujesz w potrzeby klientów w doskonałym momencie – właśnie wtedy, gdy poszukują oni w sieci produktów z Twojej oferty. Niezależnie od tego, co oferujesz, link do Twojej strony może wyświetlać się na urządzeniach uŻytkowników w chwili, kiedy zainteresowani są konkretnym produktem,. Dzięki temu generujesz na swojej stronie bardzo wartościowy ruch. Odwiedzają ją ci użytkownicy, którzy zastanawiają się nad zakupem Twoich produktów. Korzyści? Oczywiście większa ilość klientów, a w efekcie lepszy zysk.

Żegnaj, tradycyjna reklamo

Przypadkowy marketing w tradycyjnych mediach odchodzi już do lamusa. Tego rodzaju reklama, w telewizji czy prasie, trafia do szerokiej grupy odbiorców, to prawda. Jednak większość z nich w danej chwili nie jest zainteresowana Twoimi produktami, przez co reklama taka staje się mało skuteczna. Reklamując się w Internecie za pomocą Google AdWords osiągasz o wiele lepsze efekty, i to natychmiast. Trafiasz do odpowiednich użytkowników, którzy są chętni na zakup Twoich produktów albo właśnie go rozważają. Nowoczesna reklama zapewni Ci najszybszy rozwój firmy, a Ty będziesz zyskiwał nowych klientów niezależnie od pory.

Reklamujesz się, jak chcesz

To Ty decydujesz, czy będziesz reklamować się lokalnie, czy na szerszą skalę. Zyskasz możliwość dokładnego określenia regionu i odległości od Twojej firmy, w której klienci będą widzieli Twoją reklamę w wyszukiwarce. Dzięki temu doskonale sprecyzujesz nie tylko jej zasięg, ale też trafisz dokładnie do tych osób, które w danym momencie będą zastanawiały się nad konkretnymi produktami. Skutecznie przyciągniesz nowe grupy klientów, oferując im to, czego poszukują.

Płacisz za wyniki

Sam ustalasz budżet, który przeznaczasz na daną kampanię. Płacisz dokładnie tyle, ile zyskujesz – czyli tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie Twoją reklamę i wejdzie na Twoją stronę. W miarę wzrostu efektywności, możesz powiększać planowany budżet, a także zmieniać go w zależności od potrzeb. Google dostosuje się do popularności, jaką w danym dniu będzie cieszyła się Twoja strona – jeżeli ilość wejść przekroczy Twoje oczekiwania, budżet zostanie zwiększony maksymalnie o 20%.

Masz dość reklam, które trafiają w próżnię? Skorzystaj z nowoczesnego marketingu. Google AdWords pozwoli Ci na tworzenie zawrotnych kampanii, doskonale dopasowanych do bieżących potrzeb klientów. Zadbamy o to, aby Twoja reklama Google AdWords była najbardziej skuteczna i wyróżniła Cię na tyle konkurencji. Chcesz cieszyć się szybkimi i łatwymi do zmierzenia efektami? Z nami osiągniesz to natychmiast.

Wysyłasz nam adres strony i swoje cele marketingowe
Wysyłasz nam adres strony i swoje cele marketingowe
Określamy budżet, frazy, zasięg reklamy i treści reklam
Określamy budżet, frazy, zasięg reklamy i treści reklam
Opłacasz fakturę - reklama zaczyna się wyświetlać
Opłacasz fakturę - reklama zaczyna się wyświetlać
Spokojnie obserwujesz wzrost sprzedaży
Spokojnie obserwujesz wzrost sprzedaży

Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://