Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://

Dlaczego social media to ważny kanał komunikacji?

Wśród różnorodności środków przekazu, socjal media wyrastają na prymusa. Ze swym czarnym koniem Facebook'iem, nie dają się pominąć, gwarantując dotarcie do tak wielkiego odsetka populacji świata, że żaden kanał nie może im stawić czoła na tym polu. Dodajmy jeszcze do tego niskonakładowość i mamy całość, której nie da się zignorować.

Oto lista powodów, dla których należy korzystać z reklamy w mediach społecznościowych.

1. Obecność na wybranym portalu lub nawet na kilku daje nieograniczone możliwości promocji marki. Jeśli firma posiada wiele marek pod swoją opieką, jest to dla niej wielkie wyzwanie i ogrom pracy do wykonania.

2. Zbieranie samych like'ów nie przyniesie wymiernych korzyści w postaci wpływów na konto, jednak „lajkowicze” z czasem mogą przerodzić się w wiernych „wyznawców ”, a z czasem w zadowolonych klientów przynoszących realny zysk i podtrzymujących dobre imię marki.

3. Niebagatelnym powodem jest zyskanie wiarygodności, która zmienia się in plus tylko z tego powodu, że firma udziela się w mediach masowych. A doświadczenie takiej firmy potwierdza się automatycznie.

4. Bezpośredniego kontaktu z fanami nie da się przecenić. Taką możliwość daje aktywne uczestnictwo w życiu zawiązujących się grup. Firma skupia wszystkich chętnych, poświęcając im sporo czasu, organizując rozrywkę, pozwalając wnieść coś od siebie. Użytkownicy odwdzięczają się lojalnością. Jednakże należy uważać na przekazywane treści i ich formę. Źle przyjęta uwaga może wywołać falę nieprzychylnych komentarzy.

5. Zwiększenie zasięgu głoszonych informacji jest nieograniczone ze względu na globalny zasięg internetu. Bez inwestowania w sieć przedstawicielstw mamy wpływ na to wszystko nie wydając ani złotówki.

Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://