Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://

Dlaczego warto zlecić stronę, a nie skorzystać z generatora?

Nie ma jednego idealnego i wszechstronnego wzoru, którym można wyliczyć wszystko. Nie można jednym narzędziem wbijać gwoździ i szydełkować, więc dlaczego miałby istnieć generator tworzący strony www spełniające uniwersalne i wszystkie wymagania klientów. Potrzebne jest indywidualne podejście do każdego projektu. Strona internetowa jest jak imię i nazwisko każdego z nas.

Strona wykonana na zamówienie będzie jak odcisk palca posiadacza. Należy dbać o czystość i przejrzystość kodu html, skryptów współpracujących i arkuszy odpowiedzialnych za style. Jeśli ktoś potrafi porównać dwa, choćby niewielkie fragmenty kodu, zobaczy różnice między uporządkowanym, napisanym przez programistę a chaotycznym, wygenerowanym przez maszynę.

Niechlujny kod z generatora przeszkadza we właściwej indeksacji prowadzonej, na stronie głównej i podstronach, przez roboty wyszukiwarek. Sterując ręcznie kodem możemy, jeśli zajdzie taka potrzeba, zablokować dostęp programom indeksującym.

Bardzo często strony z generatora wykonane są w technologii nienadającej się do pozycjonowania z powodu braku możliwości zindeksowania całej strony lud choćby jej kilku ważnych elementów.

Programista zadba o wszystkie ważne szczegóły, takie jak choćby niezwykle istotna dla wyników wyszukiwania, sekcja haed. W niej to bowiem znajdują się dwa metą tagi odpowiedzialne za jakość przekazywanej informacji do przeglądarek i przez przeglądarki. Są to title i description.

Nie warto ryzykować i zamieszczać na dobrej, wykupionej za niemałe pieniądze domenie, prezentacji o niskiej wartości.

Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://