Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://

Strona internetowa a wizytówka w darmowym systemie.

Internet daje wręcz nieograniczone możliwości. Profesjonalna strona internetowa nie jest jedyną opcją zaprezentowania firmy lub siebie w sieci. Można skorzystać z systemów darmowych wizytówek, podpartych CMS-em, dającym możliwości stworzenia własnej prezentacji osobom nieposiadającym wiedzy informatycznej.

Jednakże strona internetowa postawiona na darmowej domenie nie daje takich możliwości, jakie oferuje strona z profesjonalnie zaprojektowaną grafiką i klarownym kodem.

Wiele generatorów, niestety produkuje strony w technologiach niedających możliwości pozycjonowania. Witryna stworzona przez profesjonalistę ma strukturę dająca się w skuteczny sposób optymalizować i poddaje się bez większego trudu pozycjonowaniu.
Bezpłatne wizytówki stworzone w technologiach dających się pozycjonować, stoją zwykle na subdomenie. Pozycjonując ją, działamy na korzyść domeny głównej i nie koniecznie dla pozycji własnej prezentacji.

Za to darmowe systemy dają możliwość stworzenia prostej wizytówki w kilku prostych krokach. Kreator platformy prowadzi użytkownika za rękę do szczęśliwego finału. Użytkownik ma do dyspozycji dość dużą ilość szablonów, które może modyfikować. Niektóre generatory mają do dyspozycji, dla twórców stron, metodę drag and drop. Jeden z prostszych sposobów pracy nad designem wizytówki, polegający na chwytaniu gotowych elementów z zasobnika i umieszczaniu ich w zaplanowanym miejscu. Po polsku tłumaczy się złap i upuść.

Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://