Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://

Remarketing

Opis usługi:

Remarketing

Remarketing

Chciałbyś na bieżąco śledzić potrzeby potencjalnych klientów i móc w odpowiednim momencie oferować im produkty, których potrzebują? Teraz masz na to szansę.

Zastanawiasz się, jak zdobyć nowych klientów, a może chcesz przyciągnąć tych, którzy interesowali się już Twoimi produktami? Oferujemy Ci nowoczesne narzędzie, na które czekało wielu przedsiębiorców – remarketing internetowy. Dzięki niemu masz możliwość łatwego dotarcia do tych osób, które odwiedziły już Twoją stronę internetową. Jeżeli podczas tamtej wizyty nie dokonały one zakupu, możesz przyciągnąć ich uwagę ponownie, wyświetlając na ich urządzeniach reklamy, dopasowane idealnie do ich potrzeb.

Docierasz do klientów, którzy zainteresowani są Twoimi produktami, i to natychmiast

Skoro konkretny internauta spędził pewną ilość czasu, przeglądając oferowane przez Ciebie produkty na stronie internetowej, prawdopodobnie jest nimi zainteresowany. Teraz zyskujesz możliwość, aby na urządzeniu potencjalnego klienta wyświetlały się reklamy Twoich produktów – i to w czasie, gdy poszukuje ich w Internecie. Jest to doskonały moment, aby zachęcić go do skorzystania właśnie z Twojej oferty. Dzięki remarketingowi docierasz do tych osób, które zainteresowane są kupnem tego, co oferujesz. Zyskujesz więc ogromną szansę na pozyskanie nowego klienta. Skuteczna i spersonalizowana reklama sprawi, że chętniej skorzysta on z Twojej oferty niż z zakupu u konkurencji.

Zyskujesz na każdym polu

Remarketing jest narzędziem wyjątkowo opłacalnym. Dzięki automatycznych strategiom określania stawek możesz tworzyć bardzo skuteczne kampanie – stawki określane są na bieżąco dla internautów, którzy widzą Twoją reklamę. Google automatycznie maksymalizuje stawki mniej popularnych słów kluczowych lub tych, na których najbardziej Ci zależy. Proces ten uwzględnia szereg okoliczności, jak pora dnia czy lokalizacja, dzięki czemu osiągasz najlepsze możliwe efekty.

Dynamiczne dostosowanie do potrzeb klienta

Remarketing dynamiczny pozwala na wyświetlanie konkretnych reklam osobom, które odwiedziły już Twoją stronę internetową. W reklamach będą pojawiały się takie produkty, jakie dany użytkownik oglądał w Twojej ofercie. Dzięki temu zyskujesz niepowtarzalną szansę, że internauta wróci na Twoją witrynę i właśnie tam dokona zakupu. W zależności od tego, czego obecnie poszukuje potencjalny klient, takie właśnie reklamy pojawią się na jego urządzeniu. Dzięki nowoczesnemu remarketingowi to właśnie Twój produkt będzie podążał w sieci za użytkownikiem.

Nieograniczone możliwości

Decydując się na remarketing, zyskujesz dostęp do ogromnej ilości szablonów, dzięki którym możesz tworzyć reklamy tekstowe, graficzne, a nawet wideo. Dzięki temu masz kontrolę nad tym, jak wyglądają Twoje reklamy. Intuicyjny interfejs pozwoli Ci z łatwością śledzić efekty kampanii, a my zadbamy o to, aby były one możliwie najbardziej skuteczne.

Nowoczesne narzędzie w Twoich rękach

Remarketing daje Ci możliwość docierania do najbardziej odpowiednich klientów. Dzięki takiej reklamie możesz zachęcić internautów, którzy wahają się i porównują oferty do zakupu Twoich produktów. Wybierasz też konkretne grupy osób, na przykład w Twojej okolicy czy określonym regionie.

Jeżeli dana osoba umieściła już produkt w koszyku na Twojej stronie, ale zrezygnowała z zakupu, dajesz jej możliwość powrotu, przypominając o ofercie. Remarketing daje Ci ogrom możliwości – mając dostęp do informacji o potencjalnych klientach możesz wybierać grupy, które uzyskają u Ciebie zniżki oraz oferować rabaty tym, którzy ponownie dokonują zakupu na Twojej stronie.

Internet jest miejscem bardzo elastycznym. Musisz dostosować się do obowiązujących trendów. Tradycyjna reklama na nikim nie robi już wrażenia. Jeśli chcesz dotrzeć do klientów, musisz bacznie ich obserwować i oferować im dokładnie ten produkt, jakiego potrzebują w danym momencie.

Wiadomość została wysłana

Skontaktuj się z nami

http://